![400687699_1738210123359314_2398633068902041773_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/400687699_1738210123359314_2398633068902041773_n-768x1024.jpg)
Іноді і різниця в 3-5 балів на 360 балів має надзвичайно вагоме значення, адже саме така різниця між призовими місцями на цьому конкурсі і навіть якщо та різниця не зовсім справедливо зароблена… П’ятий рік поспіль наш заклад на “Буковинській зіроньці” , але цього року ну дуже здивували нас… І не тільки нас…. Приємно, що конкуренти підходили по завершенню і казали, що не справедливо якось вийшло…. Але результати – є результати ….
А про Вікторію Марчук думаю ще не раз почують і не тільки у м. Чернівці, бо Вікусі є що показати – НАДЗВИЧАЙНО ТАЛАНОВИТА ДІВЧИНКА! ![♥️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/2665.png)
![♥️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/2665.png)
Пишаємось ВІКТОРІЄЮ та своїми талановитими учнями!!!