Відпочинок, перезавантаження – це класно і дуже потрібно! Саме тому після майже двох місяців наполегливої праці учні Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” на ОСІННІХ КАНІКУЛАХ! Але безпека дітей понад усе!

Саме з цією метою класоводами та класними керівниками‍♀️ були проведені активності під час яких учні пригадали правила безпечної поведінки під час осінніх канікул:
✅️ дотримання правил пожежної безпеки
✅️дотримання правил безпеки дорожнього руху
✅правила поведінки під час зустрічі з незнайомцями
✅️ правила безпечної поведінки з електричними приладами
✅ правила безпечної поведінки під час ігор та відпочинку ‍♂️⛹️‍♂️
✅️ правила поведінки на залізничному транспорті
✅️ безпечна поведінка біля водоймищ
✅️під час екскурсій та походів , адже канікули обіцяють бути цікавими та активними
✅ правила поведінки з безпритульних собаками та дикими тваринами ‍⬛
✅️ дії за сигналами оповіщення цивільного захисту “Увага всім!” та “Повітряна тривога!” – маємо надію, що саме ці знання під час осінніх канікул нам взагалі не пригодяться
✅ правила поведінки з легкозаймистими та токсичними речовинами, вибухонебезпечними предметами⛽️ та дії у разі виявлення предмета підозрілого на вибуховий пристрій‍♀️‍♂️
Всім активних та цікавих осінніх канікул і 30 жовтня з новими силами та піднесеним настроєм чекаємо всіх своїх учнів у просторих, затишних та світлих класах Чернівецької гімназії №6 “Берегиня”, адже у нас ще так багато всього цікавого попереду!