У нашій Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” розумні , ініціативні, допитливі, наполегливі та талановиті діти. За що не візьмемося – кругом одні із найкращих!
Щиро вітаємо із перемогою учениць 3 класу Гулінську Дар’ю та Козак Катерину із найвищою відзнакою “Гран-прі” (самі маленькі були на конкурсі, а НАЙКРАЩІ
) та ученицю 5 класу Шевчук Алісу із 1 місцем на міському етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства “Юний дослідник” . Дякуємо батькам за таких учнів та за постійну підтримку!
![😁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f601.png)
А дівчаткам подальших успіхів.
Ми у Вас віримо і Ви у нас НАЙКРАЩІ!