Archive for Березень 11th, 2023

Вшанування пам’яті Великого Кобзаря.

335085493_513449290986089_7819783786578408128_n
Щовесни на початку березня в дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» вшановують пам’ять Великого Кобзаря.
Педагоги закладу знайомлять дітей з його поезією та творчістю. Проведено тематичні заняття, розгляд ілюстрацій, листівок, фотокарток, плакатів, книжок, бесіди про вшанування пам’яті; заучували поетичні твори: «Тече вода з-під явора» , «Сонце гріє, вітер віє», «Встала весна», «Зацвіла в долині» та ін.; прослуховували фонотеки пісень на вірші Т. Шевченка; розглядали репродукції картин. Діти малювали, аплікували, ліпили за творами Т.Г. Шевченка. Всі ці заходи проводились з метою виховання любові, пошани до творчості Т.Г. Шевченка, до української мови та культури, розширення знань дітей про дитячі роки великого поета, про життя людей в ті часи. Вихователі кожної вікової групи виховували у дітей почуття пошани до життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка; співчуття до знедолених; почуття власної гідності, віри в рідний народ, шанобливого ставлення до родини, домівки.
Дітям було надзвичайно цікаво та корисно.
Проведені заходи залишили незабутній слід в дорослих та дитячих серцях.