Archive for Березень 5th, 2023

Відбувся міський етап онлайн-конкурсу читців, присвяченого пам’яті Тараса Шевченка.

Журі визначило переможців у різних номінаціях.
Участь у конкурсі брали учні шкіл, гімназій та ліцеїв Чернівецької громади, які надсилали на конкурс свої відео.
Конкурс відбувся на базі міського палацу дітей та юнацтва.
Такий конкурс, напередодні Шевченківських днів, проводиться не перший рік, і він популяризу не лише поезію Шевченка, а українську поезію загалом, прививає дітям почуття патріотизму.
Учні на вибір виконували один твір Тараса Шевченка, готували літературно-музичну композицію або ж виконували твір у номінації «Співана поезія».
Професійне журі, переглянувши всі відеороботи, звертаючи увагу на виконавську майстерність, музичне оформлення тощо, визначило переможців.
✅Гран-прі:
Піліпосян Ельфріда, ліцей № 22 ім. А. Кохановського.
✅Номінація « Художнє читання»:
Чобан Богдан, ліцей № 18; Сирбу Дар’я, ліцей №8 ім. Т. Шевченка; Тавакова Вікторія, ліцей №17 “Успіх”.
✅Номінація «Літературно-музична композиція»:
Белей Мар’яна, ліцей №14; Лучишин Анастасія, ліцей №5 “Оріяна”; Саламандик Олександра, ліцей №4.
✅Номінація «Співана поезія»:
дует Ткачук Галина та Марина, ліцей №21; дует Білатчук Вікторія та Лиса Софія, гімназія №6 «Берегиня»; Чаплак Іван, ліцей №2.
Конкурсантів оцінювало професійне журі у складі:
Даніліної Інни, керівниці народного художнього колективу “Театр юних чернівчан” МПДЮ (голова журі);
Шевченко Надії, радниці міського голови з креативної діяльності та позашкільної роботи закладів освіти, вчительки української мови та літератури;
Мак Тетяни, культорганізаторки БТДЮ, керівнці театрального гуртка “Капітошка”; Чаплі Софії, заввідділом ЦДЮТ.