![334228009_192676680044913_53232734031032110_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/03/334228009_192676680044913_53232734031032110_n-300x225.jpg)
В дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії # 6 «Берегиня» до педагогічної ради «Національно-патріотичне виховання дошкільників шляхом інтеграції» проведено майстер – клас «Пригоди Муко Сольки», під час якого вихователь Гончар Валентина Анатоліївна поділилася з педагогами своєю майстерністю, практичними вміннями, формами роботи з тістом. Педагоги збагатились знаннями, вміннями, навичками у роботі з тістом, отримали позитивні емоції.