В дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії # 6 «Берегиня» до педагогічної ради «Національно-патріотичне виховання дошкільників шляхом інтеграції» проведено майстер – клас «Пригоди Муко Сольки», під час якого вихователь Гончар Валентина Анатоліївна поділилася з педагогами своєю майстерністю, практичними вміннями, формами роботи з тістом. Педагоги збагатились знаннями, вміннями, навичками у роботі з тістом, отримали позитивні емоції.
Archive for Березень 1st, 2023
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
«Пригоди Муко Сольки» Національно-патріотичне виховання дошкільників шляхом інтеграції»
![334228009_192676680044913_53232734031032110_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/03/334228009_192676680044913_53232734031032110_n-300x225.jpg)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Національно – патріотичне виховання дошкільників шляхом інтеграції різних видів діяльності.
![334201441_1283568215840005_3181421385964107103_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/03/334201441_1283568215840005_3181421385964107103_n-1-300x225.jpg)
Проблема національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку є сьогодні актуальною і важливою. Виховання громадянина – патріота, відповідального, відданого своєму народу, своїй Батьківщині – основне завдання кожного педагога дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії # 6 «Берегиня».
Відповідно до річного плану роботи дошкільного підрозділу проведено педагогічну раду на тему «Національно – патріотичне виховання дошкільників шляхом інтеграції різних видів діяльності». Педагогами закладу проведено цикл занять, бесід, ігор на патріотичну тематику, розваг, які допомогли розширити та закріпити знання дітей про нашу країну – Україну, її красу, звичаї, із державними символами, українськими оберегами, національним одягом.
Використання різних форм і методів роботи, підбір як традиційних, так і інноваційних технологій національно – патріотичного виховання, дало можливість формувати у дітей патріотичне мислення, національну свідомість.