![IMG-0e2a890aad01c53e4fbf7c37ede2b5c7-V](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG-0e2a890aad01c53e4fbf7c37ede2b5c7-V-768x968.jpg)
А ми знову на 1 місці!!!!
Чернівецький НВК “Берегиня” вітає маленьку проте дуже талановиту дівчинку, ученицю 2 класу Харитон Діану та керівника роботи Харитон Марину Василівну з перемогою на обласному етапі конкурсу дитячого малюнка “Намалюй свою “МРІЮ” серед дітей і молоді України з нагоди 75-ї річниці від дня утворення Конструкторського бюро імені Антонова. Діаночкина робота була визнана найкращою серед робіт діток молодшої вікової категорії та направляється у Офіс Президента України! Надіємось що і на Всеукраїнському етапі нас гідно оцінять і свою нагороду Діана разом з Мариною Василівною поїдуть забирати в Київ.
“Берегиня” – найкраща!