Archive for Квітень 22nd, 2021

День Землі в Чернівецькому НВК “Берегиня”

Без названия - копия

22 квітня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. Наш заклад не байдужий до справи захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа і ми активно долучилися до відзначення сьогоднішнього свята.
Цього року відзначається 51-ий День Землі. Його головними темами є відновлення біорізноманіття, кліматичні зміни та боротьба з пандемією коронавірусу. Саме ці теми активно обговорювали педагоги з учнями Чернівецького НВК “Берегиня” під час проведення годин класовода та класного керівника, інформаційних хвилинок, захисту творчих проектів, переглядаючи та обговорюючи тематичні відео, обговорюючи малюнки, які наші діти намалювали та виконуючи творчу роботу. Також ми активно долучилися до
найбільшого уроку в світі з екології та кліматичних змін “Планета – мій дім”, який створений Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) EdEra.
Збережемо нашу Землю! Все у наших руках! Read more »

Затвердження рішень засідання педагогічної ради 11 Чернівецького НВК “Берегиня” від 22.04.2021 р.

изображение_viber_2021-04-26_06-26-49

№120 Про затвердження рішень педагогічної ради №11 від 22.04.2021 р.