Archive for Квітень 29th, 2021

Перемога у обласному етапі конкурсу дитячого малюнка “Намалюй свою “МРІЮ”!

IMG-0e2a890aad01c53e4fbf7c37ede2b5c7-V

А ми знову на 1 місці!!!!
Чернівецький НВК “Берегиня” вітає маленьку проте дуже талановиту дівчинку, ученицю 2 класу Харитон Діану та керівника роботи Харитон Марину Василівну з перемогою на обласному етапі конкурсу дитячого малюнка “Намалюй свою “МРІЮ” серед дітей і молоді України з нагоди 75-ї річниці від дня утворення Конструкторського бюро імені Антонова. Діаночкина робота була визнана найкращою серед робіт діток молодшої вікової категорії та направляється у Офіс Президента України! Надіємось що і на Всеукраїнському етапі нас гідно оцінять і свою нагороду Діана разом з Мариною Василівною поїдуть забирати в Київ.
“Берегиня” – найкраща!

І знову “Берегиня” НАЙКРАЩА!

IMG-6693a2415d1ca5f66b8a8823d029a320-V

Колектив Чернівецького НВК “Берегиня” вітає учня 3 класу Тихона Артура та вчителя початкових класів Українець Наталію Дмитрівну із абсолютною перемогою у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика серед учнів 3 класів.
Артурчику, ти був одним із найкращих у своїй віковій категорії і гідно отримав перемогу – 1 місце та премію фармацевтичної фірми “Дарниця”! Гідна перемога та заслужена нагорода!
Дякуємо організаторам Міжнародному конкурсу з української мови ім. П. Яцика за можливість взяти участь у чотирьохтижневому марафоні, показати свої знання з рідної мови та позмагатися із кращими із кращих!