![IMG-6693a2415d1ca5f66b8a8823d029a320-V](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG-6693a2415d1ca5f66b8a8823d029a320-V.jpg)
Колектив Чернівецького НВК “Берегиня” вітає учня 3 класу Тихона Артура та вчителя початкових класів Українець Наталію Дмитрівну із абсолютною перемогою у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика серед учнів 3 класів.
Артурчику, ти був одним із найкращих у своїй віковій категорії і гідно отримав перемогу – 1 місце та премію фармацевтичної фірми “Дарниця”! Гідна перемога та заслужена нагорода!
Дякуємо організаторам Міжнародному конкурсу з української мови ім. П. Яцика за можливість взяти участь у чотирьохтижневому марафоні, показати свої знання з рідної мови та позмагатися із кращими із кращих!