Archive for Травень, 2020
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Графік проведення навчальної практики та навчальних екскурсій з 01.06.2020 р. по 03.06.2020р. в Чернівецькому НВК “Берегиня” “
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Кількість класів та учнів Чернівецького НВК «Берегиня» 2020/2021 навчальний рік та наявність вільних місць
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Свято “Останнього дзвінка та завершення 2019-2020 н. р.” у Чернівецькому НВК”Берегиня”
Презентація заняття з англійської мови
НУШ і Legо
Безпечне літо
Ще зовсім чуть- чуть і … ЛІТО!
Діти з Чернівецького НВК “Берегиня” гарно відпочинуть, наберуться сил і 100%, що проведуть літо БЕЗПЕЧНО, адже сьогодні класоводи та класні керівники провели тематичний урок “Безпечне літо”. Педагоги творчо підійшли до цього завдання: провели он-лайн конференції в Zoom, переглянули різні відео та презентації та обговорили їх у групах Viber, провели конкурси малюнків та проектів, виконували цікаві завдання через Classroom…
Гарного та безпечного всім відпочинку!
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Співпраця з Управлінням патрульної поліції в Чернівецькій області під час карантину”
![IMG-29c1c8aea909113b396acee64b6b2335-V](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-29c1c8aea909113b396acee64b6b2335-V-576x1024.jpg)
“В рамках проекту “Шкільний офіцер поліції” зі здобувачами освіти Чернівецький Нвк Берегиня 25.05.2020 року відбулася он-лайн зустріч з інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернівецькій області, лейтенантом поліції Ганзюк Вікторією Валеріївною. Дякуємо за цікаву та змістовну бесіду про безпеку дітей під час дотримання режиму карантину, за інформування учнів про можливі шахрайські дії щодо дітей в період обмежувальних заходів, про безпеку дорожнього руху, про безпечну поведінку дітей під час літнього оздоровчого періоду та за живе спілкування. Будемо раді до подальшої співпраці!”