Співпраця з Управлінням патрульної поліції в Чернівецькій області під час карантину”

IMG-29c1c8aea909113b396acee64b6b2335-V

“В рамках проекту “Шкільний офіцер поліції” зі здобувачами освіти Чернівецький Нвк Берегиня 25.05.2020 року відбулася он-лайн зустріч з інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернівецькій області, лейтенантом поліції Ганзюк Вікторією Валеріївною. Дякуємо за цікаву та змістовну бесіду про безпеку дітей під час дотримання режиму карантину, за інформування учнів про можливі шахрайські дії щодо дітей в період обмежувальних заходів, про безпеку дорожнього руху, про безпечну поведінку дітей під час літнього оздоровчого періоду та за живе спілкування. Будемо раді до подальшої співпраці!”