Чернівецька гімназія №6 “Берегиня” доєдналася до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу Challenge Fest, організованого комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з громадською організацією «Українська федерація учнівського спорту» в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України.
Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи. (Анджело Моссо) Спорт – це життя!
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/user.png)