![material-1669362005187-name-1669362005187](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2022/12/material-1669362005187-name-1669362005187-768x432.jpg)
Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів.
Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.
З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в нашій Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” було проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів.
Україна пам’ятає… ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)