![307039554_1466941663819496_2114340256876002039_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2022/09/307039554_1466941663819496_2114340256876002039_n-768x346.jpg)
З Анною Хареною , капітаном поліції УПП в Чернівецькій області відділу зв’язків з громадськістю та Олександрою Вахітовою , лейтенантом поліції наші цьогорічні першокласники знайомилися вперше, а для другокласників це вже була звична зустріч. Як завжди – все на найвищому рівні: пізнавально, цікаво та весело!
Дякуємо Управлінню патрульної поліції в Чернівецькій області за постійну співпрацю.
Єдиний урок з безпеки руху в рамках проведення місячника безпеки дорожнього руху “Увага! Діти на дорозі!” у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”.
…. а місячник безпеки дорожнього руху продовжується. Далі буде…