Archive for Вересень 21st, 2022

Увага! Вакансія!

изображение_viber_2023-01-26_11-46-06-532

Педагогічна родина Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” чекає на поповнення! Вакансія асистента вчителя інклюзивного класу

Вимоги:

педагогічна освіта, знання методик та навики роботи з дітьми з особливими навчальними потребами. Любов та повага до дітей, ввічливість, доброзичливість, дисциплінованість
Умови роботи:
робота в творчому колективі
офіційне працевлаштування
вчасна заробітна плата
оплачувана відпустка
Обов’язки:
Соціально-педагогічний супровід дитини з особливими освітніми потребами: разом з вчителем класу виконує навчальні, виховні, соціально-адаптаційні заходи, запроваджуючи ефективні форми їх проведення, допомагає дитині у виконанні начальних завдань, залучає дитину до різних видів навчальної діяльності.
У складі групи фахівців бере участь у розробленні та виконанні індивідуальної програми розвитку дитини.
Надає допомогу дитині з особливими освітніми потребами в облаштуванні робочого місця

Профорієнтація – зроби правильний вибір!

Screenshot_54