![278682932_1365275897319407_4911433101194670637_n (1)](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2022/06/278682932_1365275897319407_4911433101194670637_n-1-768x434.jpg)
Саме з метою інформування учасників освітнього процесу із правилами безпечної поведінки під час війського стану була проведена пізнавальна онлайн-зустріч із старшим інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області, капітаном поліції – Хареною Анною Миколаївною та інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області, лейтенантом поліції – Ганзюк Вікторією Валеріївною.
Як завжди було дуже цікаво!
Дякуємо Управлінню патрульної поліції в Чернівецькій області за систематичну співпрацю!