Archive for Квітень 15th, 2022

Експериментально-дослідницька робота на тему : “Іграшки-антистрес, як засоби боротьби зі стресом: їх користь чи шкода?” Шевчук Аліса , 4 клас (керівник Фіголь Л. А.)

IMG-b54358b63ab783724c76c244bf067965-V

Наше життя постійно змінюється. Ми часто стикаємося із труднощами, які створюють стресові ситуації вдома, на роботі, у школі, а з врахуванням подій останнього часу: пандемія коронавірусу, карантини, локдаун, війна, то наше життя – суцільний стрес. Саме тому ми повинні вміти турбуватися про своє здоров’я, свій емоційний стан, правильно долати стресові ситуації та знати за допомогою чого це можна зробити.

З вогнем не жартуй!

зображення_viber_2022-04-15_14-04-09-270

З 11.04.2022 року по 15.04.2022 року в дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії № 6 «Берегиня» було проведено тиждень пожежної безпеки «З вогнем не жартуй», метою якого було формування у маленьких здобувачів освіти розуміння небезпеки, яку приховує вогонь та правильної поведінки у надзвичайних ситуаціях.  Вихователям закладу своєю майстерністю  вдалося довести дітям, що вогонь може бути корисним і небезпечним;  визначили причини виникнення пожеж в побуті та їх наслідки; навчили  установлювати зв’язок: «причина – наслідок»; закріпили вміння  викликати пожежно-рятувальну службу. Read more »