Перемога чернівецьких школярів у Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

IMG-20240523-WA0000

◾Він проходив у Києві, у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської

молоді МОН України з 21 по 23 травня.

◾Команду Чернівецької громади представляли учні гімназії №6 «Берегиня» Софія Лиса, Аліса Шевчук та вихованець Міського еколого-натуралістичного центру Андрій Маца.

◾Супроводжували, підтримували та вболівали за дітей педагоги гімназії Лариса Фіголь та Галина Максимюк Галина та керівник гуртків Ярослава Коваль.

Учасники успішно виступили зі своїми напрацюваннями у вигляді дослідницьких проєктів. У них вони охарактеризували проблеми гаджетозалежності, дослідили швидкість розкладання біопакетів, продемонстрували та охарактеризували рукотворне диво-писанку.

◾За підсумками конкурсу, Софія Лиса та Андрій Маца здобули друге місце, а Аліса Шевчук – четверте.

◾Вітаємо юних дослідників з прекрасним результатом та бажаємо успіхів у подальших наукових досягненнях!