Archive for Травень 6th, 2024

ак приємно знати ,що про мене піклується

не лише моя родина,але й моя рідна школа! Дякую керівництву Чернівецької гімназії 6 «Берегиня»викладачам,батькам та дітям,які долучилися до доброчинної справи,за підтримку та допомогу військовим!FB_IMG_1715018817036

Свято має бути у кожного!

FB_IMG_1715018530148

Ми повинні пам’ятати дякуючи кому ми мали змогу відсвяткувати Великдень у нашій рідній Україні.

Акція “Смаколик ЗАХИСНИКУ” у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” завершено. Всі зібрані смаколики поїхали нашим ЗАХИСНИКАМ, а саме татові нашої учениці військовому 107 бригади 92 батальйону 1 роти 2 зводу Нікулі Василю Івановичу та військовому В/Ч А 7013 65 окремої механізованої бригади Мельничуку Віталію Петровичу.

Зі святом, наші ЗАХИСНИКИ!

Дякуємо всім, хто не стомлюється допомагати та вірить у нашу ПЕРЕМОГУ

Великодня писанка – давній символ українського народу.

FB_IMG_1715018938111

Кожен її елемент має важливе значення і сакральний зміст. В народі кажуть: “Доки ми пишемо писанки, доти живе наш світ”.

У Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” готувалися до Великодня підтримуючи традиції наших предків. Чарівний світ писанкарства відкрився і учням нашого закладу, і педагогам.