![FB_IMG_1716580006091](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716580006091-768x1024.jpg)
День 2 відрядження команди м. Чернівці для участі у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства “Юний дослідник” у місто Київ. НАЙВАЖЛИВІШИЙ та НАЙВІДПОВІДАЛЬНІШИЙ день, адже Аліса, Софія та Андрій захищали свої дослідницько-експериментальні роботи та доводили членам журі та усім присутнім, що вони НАЙКРАЩІ у своїх номінаціях!
І їм це мабуть вдалося.
Гідні виступи НАЙКРАЩИХ учнів м. Чернівці.
Результатів очікуємо та тримаємо кулачки.