Archive for Травень 17th, 2024

А наші майбутні першокласники продовжують активно працювати разом зі своєю майбутньою вчителькою

Вітою Сергіївною Робуляк і вкотре переконуються, що у нашій Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” надзвичайно цікаво!

НАГАДУЄМО, що прийом заяв про зарахування дітей до 1-го класу 2024-2025 н. р. триває, але зовсім скоро завершується!
Подати заяву можна через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org
або ж у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” за адресою вул. І.Карбулицького, 2

День ВИШИВАНКИ у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”!

FB_IMG_1716232571103

Вишиванка – це не просто одяг, це символ нашої національної гордості та єдності.

Дякуємо Чернівецький академічний обласний театр ляльок за співпрацю

І чого наші учні так полюбляють лялькові вистави, а особливо у виконанні акторів Чернівецького академічного обласного театру ляльок?

Цього разу діти мали можливість переглянути виставу “Заздрісний котик”. Цікаво, пізнавально, весело!

Всім рекомендуємо до перегляду!