![FB_IMG_1715949994409](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1715949994409-300x225.jpg)
У дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» в переддошкільній групі «А» вихователями Аліною Шкретою та Наталією Ластівкою проведено батьківські збори «Щасливі батьки – щасливі діти». Всі батьки хочуть бути гордими за свою дитину. Успіхом у цьому може стати внутрішня гармонія кожного з батьків і мир між ними. З батьками проведено різні ігри, вправи на психологічне розвантаження та дано інформацію «що таке ментальне здоров‘я».
Надіємося, що в кожній сім‘і буде існувати гармонія, всім її членам буде комфортно, інтереси і проблеми будуть вирішуватися спільними силами.
#ЯкТиБуковина
#ПіклуюсьПроМентальне