![FB_IMG_1715863812595](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1715863812595-768x346.jpg)
У неділю святкували День матері, а сьогодні День сім’ї!
Важливо піклуватися не лише про учнів, але і про їх батьків, саме тому практичний психолог Чернівецької гімназії №6 «Берегиня» Світлана Романівна Гулінська організувала та провела разом із батьками наших учнів психологічний пікнік «Гармонія в сім’ї: як порозумітися з дитиною?», присвячені Міжнародному дню сім’ї та Дню матері.
Всі сім’ї зі святом та нехай у Ваших родинах панує гармонія та порозуміння!
#ЯкТиБуковина #ПіклуюсьПроМентальне.