Захоплюючий і незабутній тиждень космічних досліджень

FB_IMG_1708203723151

СТАРТ Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” на Міжнародній освітньо-науковій конференції “Всесвіт 2024”.
І хоч у нас у закладі астрономія ще не вивчається, але інтерес до астрономії та досліджень космосу, науки, техніки та технологій у наших учнів та педагогів є!
І як доказ цьому – презентація змістовних та цікавих робіт наших учнів під час конференції “Всесвіт 2024”.
А свої напрацювання протягом цього тижня вміло демонстрували:
⭐️ Господарюк Максим (2 клас, керівник Наталія Українець),
⭐️ Рижак Роман (2 клас, керівник Наталія Українець),
⭐️ Каланча Микола (3 клас, керівник Кристина Гончар),
⭐️ Якубчак Ростислав (3 клас, керівник Лариса Фіголь),
⭐️ Ірина Міцкан (6 клас, керівник Олександр Хабайло),
⭐️ Артем Дребот (6 клас, керівник Неля Дребот),
⭐️Алла Шенделар (6 клас, керівник Микола Сірик).
Чудова команда юних науковців на чолі із хорошими керівниками і конференція, яка припала всім до снаги. І хоч ще не підведені підсумки конференції “Всесвіт 2024”, а наші учні уже думають над чим будуть працювати далі, щоб гідно представити свої напрацювання на конференції “Всесвіт 2025”!
Юним науковцям бажаємо не зупинятися на досягнутому, а продовжувати досліджувати та пізнавати нове і продовження обов’язково буде!