Мережа_учнів_та_класів_,_наявність_вільних_мість_станом_на_01_02
Archive for Лютий 1st, 2024
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Мережа учнів та класів наявність вільних місць на 01.02 .2024р.
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Команда Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” “Хто, як не ми!” на дуже цікавому та крутому учнівському бізнес-хабі. Такого у нашому місті ще не було!
![FB_IMG_1706863688155](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1706863688155-300x225.jpg)
Фінансово грамотна молодь” – саме з таким девізом стартував унікальний проєкт Управління освіти та економічного факультету ЧНУ «Учнівський інноваційний бізнес-хаб».
У рамках проєкту заплановано дев’ять зустрічей для учнів старших класів. Лектори – викладачі економічного факультету ЧНУ ім. Ю .Федьковича.
Перша лекція на тему “Магія бізнесу: таємниці проривних інновацій”, яку прочитав декан економічного факультету ЧНУ ім. Ю Федьковича, доктор економічних наук Руслан Білоскурський успішно засвоєна, а попереду ще багато всього цікавого, адже триватиме бізнес-хаб протягом двох місяців! Чекаємо подальших зустрічей!
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Ось і завершується січень, а разом із ним і шкільний етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
![FB_IMG_1706863469159](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1706863469159-768x1020.jpg)
Футзал, волейбол, баскетбол – це саме ті види спорту в яких змагалися наші учні. Цікаво, весело та азартно! З нетерпінням чекаємо наступного етапу даних змагань!