Archive for Вересень 16th, 2023

В здоровому тілі – здоровий дух!

Олімпійський тиждень у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” завершився! Цей тиждень був спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.
Протягом тижня учні згадали цікаву історію виникнення олімпійських ігор, імена український спортсменів, переможців Олімпійських та Паралімпійських ігор, а також усі охочі учні спробували себе у різних олімпійських видах спорту.
Одним словом було СПОРТИВНО!

Ось і завершився місячник профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» метою якого було проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі, вивчення Правил дорожнього руху учнями Чернівецької гімназії №6 «Берегиня», привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх.

Що ж було проведено у нашому закладі?
Єдиний урок з безпеки руху із залученням представників Управління Національної поліції, урок «Знаю, вмію, врятую» з вивченням основ надання долікарської допомоги медичними сестрами закладу, тематичні години спілкування класоводами та класними керівниками за темою «Знай та вивчай правила дорожнього руху», інформаційні хвилинки щодо обов’язкового використання у темну пору доби світловідбивних елементів на одязі та портфелях; бесіди щодо збереження дорожньої інфраструктури, а саме: дорожніх знаків; світлофорів; огородження; розмітки; тематичні диктанти за темою «Увага, діти на дорозі», виставки малюнків на тему «Правила дорожнього руху – твоя безпека»; перегляд навчальних фільмів із подальшим обговоренням з безпеки дорожнього руху; демонстрація добірки літератури за правилами дорожнього руху, обговорення безпечного маршруту дітей до Чернівецької гімназії №6 «Берегиня» та від закладу освіти «Мій шлях зі школи до дому»; розміщення на сайті закладу інформації про проведені профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!»… Насичено та ефективно!
Правила дорожнього руху вивчаємо та себе оберігаємо!