Учні Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” просто обожнюють , коли до нас у заклад приїжджають гості. А якщо це добре знана дітьми інспектор сектору ювенальної превенції ВП Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області, лейтенант поліції Валентина Валеріївна Спринь, то це взагалі круто, адже діти добре знають, що буде, як завжди, пізнавально, цікаво та весело!

Цього разу темою для спілкування стало повторення правил дорожнього руху в рамках проведення місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!».
Зустріч пройшла на “Ура!”: живе невимушене спілкування, дружня атмосфера, цікава та дуже корисна інформація, відповіді на запитання…. Навіть батьки учнів, які прийшли забирати дітей в цей час зацікавлено слухали Валентину Валеріївну.
Дякуємо Валька Спринь за чергову зустріч та до подальшої співпраці!

.