![343732930_510273357983048_4875698418218118957_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/05/343732930_510273357983048_4875698418218118957_n-300x225.jpg)
В рамках Тижня безпеки дитини в дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» проведено тиждень безпеки життєдіяльності з 24.04 по 28.04.2023р. Під час тематичного тижня з дітьми проведено заняття, бесіди, читання художніх творів, перегляд мультфільмів, розв‘язання ситуацій, дидактичні ігри, творчі ігри тощо. Метою проведених заходів було вироблення у дітей вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров‘я під час надзвичайних ситуацій та вміння поводити себе в екстремальних ситуаціях.