Archive for Квітень 26th, 2023

Чи знаєте Ви скільки є глобальних цілей сталого розвитку?

343554431_787624599604967_434557126948199887_n

А учні Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” знають, адже наші діти сьогодні долучилися до “Найбільшого уроку у світі”. Дякуємо Івану Ізраілику, Вікторії Ільчишин та Анастасії Берт – представникам міжнародної та молодіжної організації AIESEC в місті Чернівці , амбасадорам World’s Largest Lesson та педагогам нашого закладу за цікаво проведені уроки.

Лідер – це та людина, яка вміє навколо себе зорганізувати інших, все кругом і завжди встигає.

Так і у нашій Чернівецькій гімназії “Берегиня” президент закладу Стойко Яна – це справжній лідер!
В обід на “Джурі” разом із нашими “Буковинськими соколами” метала гранату, перетягувала канат, а після обіду разом із іншими президентами шкіл у Міській раді в сесійній залі обговорювала важливі питання разом із мером міста Романом Клічуком на Лідерському meet-up, організатором якого було Управління освіти Чернівецької міської ради.
Насичений день нашої Яни, але це того вартує!

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) у місті Чернівці триває!

Сьогодні рій “Буковинські соколи” Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” мали змогу продемонструвати свої вміння у метанні гранати та перетягуванні канату. Дякуючи старанням наших учнів, їхньому запалу, бажанню перемогти та допомозі вчителя фізичної культури Федорова Євгена Миколайовича наші джуристи показали чудові результати! Ви МОЛОДЦІ і вкотре довели, що непосильних завдань для Вас не має!
Проте гра ще не завершилася!
З нетерпінням чекаємо наступного етапу!
Ми віримо у наших “Буковинських соколів”!
Ви все зможете!