Великдень – це велике, світле і радісне свято, це початок чогось нового і чистого. Воно пов’язане з воскресінням Ісуса Христа, яке символізує перемогу добра над злом, світла над пітьмою.

341195431_759060462462162_6813460280941877452_n

З метою ознайомлення дітей з походженням свята Великодня, традиціями святкування у дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» проведено тиждень духовності, під час якого педагоги проводили з дітьми тематичні заняття, бесіди, вивчали пісні, вірші, розглядали ілюстрації, грали в різні народні ігри, ліпили, розмальовували писанки.
В кожній віковій групі оформлено виставку робіт за участю педагогів, батьків та дітей. Творчість, оригінальність поробок вражає талантами та уміннями наших батьків і викликає у дітей почуття гордості за майстерність своїх рідних.
Зі святом Вас!!!