Archive for Квітень 14th, 2023
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Допоки пишуть писанки, доти буде світ. У Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” підтримують українські традиції. 💙💛 Готуємося до Великодня!
![341154005_768131218247032_4105830153398838171_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/04/341154005_768131218247032_4105830153398838171_n-768x1024.jpg)
Гноми-патріоти, нашим Захисникам!
![330292399_989898761930681_6175185851632374420_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/04/330292399_989898761930681_6175185851632374420_n-768x346.jpg)
Знайомтеся! Це наша третьокласниця Міра! І це Гноми-патріоти, які вона виготовляє та відправляє нашим Захисникам!
А розпочалося все із того, що класовод Мар’яна Іллівна Данилюк запропонувала щось цікаве виготовити та взяти участь у щорічній Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці “Новорічна композиція”. Мама Мірочки Галина запропонувала виготовити Гнома-патріота і всі разом вони почали втілювати ідею в життя. Перший гном, до речі, був виготовлений із тканини, яка пройшла Житомир, Київ, Бучу, адже виготовлений він був із розірваної форми наших Захисників. Гном-патріот знайшов прихильників не лише серед членів журі конкурсу , адже на міському етапі конкурсу Кара Міра разом зі своїм Гномом-патріотом в номінації “Новорічний подарунок” здобула 1 місце, а на обласному етапі – 2 місце, але і серед наших Захисників. Вони самі зверталися і просили виготовити їм таку іграшку. До речі, кожен виготовлений Гном-патріот має своє ім’я і виготовлений спеціально для конкретного Захисника. Мірині Гноми -патріоти роз’їхалися уже по всій Україні. Один навіть зараз перебуває у Стамбулі! Але дівчинка зі своєю мамою Галиною не зупиняється і продовжує виготовляти гномів -патріотів. Вчора чергова партія виробів поїхала до своїх замовників.
Гордимося, що саме у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” навчаються справжні патріоти.
Щиро дякуємо мамі Галині за виховання такої донечки!
З такими дітками, як Міра до омріяної ПЕРЕМОГИ зовсім близько!
Все буде Україна! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)