![340636613_626351669347340_2771805643062207658_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/04/340636613_626351669347340_2771805643062207658_n-300x225.jpg)
«Вогонь буває добрий, вогонь буває злий!» Діти дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» протягом тематичного тижня «Тиждень пожежної безпеки» (з 03.04 по 07.04.2023 року) навчилися визначати коли вогонь є другом, а коли стає ворогом; ознайомились із правилами пожежної безпеки; закріпили поняття про небезпеку гри із сірниками та вогнем; в ігровій діяльності закріпили знання про правила обережного поводження з вогнем, безпечної поведінки з електроприладами, роботу пожежної служби та уміння користуватися телефоном для виклику рятівних служб за номерами «101», «102» та «103»