«Україна писанкова»-українознавча шифро-гра проедена учнівським самоврядуванням “Темп”

Без названия
Напередодні Великодня та в рамках Тижня природничих наук, учнівське самоврядування «Темп» разом з вчителем географії Лупан Г.П., провели для учнів 7 класу українознавчу шифро-гру «Україна писанкова» . Учні мали можливість шляхом свідомого інтелектуального пошуку та критичного опрацювання вибраної інформації відкрити для себе глибокі смисли української писанки . Більше дізнатися про їх геометричний поділ, значення забарвлення та орнаменту, та про регіональні особливості в різних областях України ! У процесі гри всі отримали багато задоволення та позитивних емоцій, оскільки наші діти полюбляють цікаві великодні традиції та щороку із нетерпінням чекають на свято.