“В рамках проекту “Шкільний офіцер поліції” зі здобувачами освіти Чернівецький Нвк Берегиня 25.05.2020 року відбулася он-лайн зустріч з інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернівецькій області, лейтенантом поліції Ганзюк Вікторією Валеріївною. Дякуємо за цікаву та змістовну бесіду про безпеку дітей під час дотримання режиму карантину, за інформування учнів про можливі шахрайські дії щодо дітей в період обмежувальних заходів, про безпеку дорожнього руху, про безпечну поведінку дітей під час літнього оздоровчого періоду та за живе спілкування. Будемо раді до подальшої співпраці!”
Archive for Травень 26th, 2020
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Співпраця з Управлінням патрульної поліції в Чернівецькій області під час карантину”
![IMG-29c1c8aea909113b396acee64b6b2335-V](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-29c1c8aea909113b396acee64b6b2335-V-576x1024.jpg)