![367975532_1690241878156139_1158599795448186664_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/08/367975532_1690241878156139_1158599795448186664_n-768x1024.jpg)
Поки ми сьогодні демонстрували нашу Чернівецьку гімназію №6 “Берегиня” для компетентної комісії , яка здійснює об’їзд шкіл міста, наші учениці Вікторія та Софійка разом із вчителем музичного мистецтва Наталією Козловською підкорювали сцену ЧОЦЕВ «Юність Буковини». І це їм вдалося!
Марчук Вікторію із 2 місцем
Лису Софію із 1 місцем
Ми знаємо , що ВИ у нас найталановитіші, найдзвінкоголосіші і НАЙКРАЩІ!
Дякуємо батькам за підтримку та довіру!
З Україною в серці, з піснею до ПЕРЕМОГИ!