![284783408_1392685294578467_6877509929170771388_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2022/05/284783408_1392685294578467_6877509929170771388_n-577x1024.jpg)
Ось і завершився 2021 – 2022 н. р…
Жаль, що цього року знову ж не вдалося зібратися на шкільному подвір’ї великою шкільною “Берегинською” родиною.
Задля безпеки, збереження здоров’я та життя наших дітей урочистості з нагоди завершення навчального року в очному форматі були лише для наших випускників. Ми віримо, що новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня цього року у мирних та спокійних умовах. Ми дуже цього чекаємо! Ми сильні! Перемога буде за нами! Все буде Україна!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Ознайомитися за посиланням :