FB_IMG_1706442964841

#Асоціація_працівників_дошкільної_освіти #дошкілля
#дошкільна_освіта
#UNICEF #гратися_не_боятися
В дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» з 22.01.2024р. по 26.01.2024р. проведено тиждень підтримки ментального здоров’я “ГРАТИСЯ І НЕ БОЯТИСЯ” в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», що реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.
Використовуючи маршрутизатор, педагоги та діти оволоділи важливими навичками та уміннями для підтримки ментального здоров’я.
Упродовж тижня діти перетворювалися в тваринок, відтворювали обійми, зображені на картинках, виконували руханки, відтворювали пісню кольорами тощо.
Під час тематичного тижня дітям було цікаво. Отримали позитивні емоції.
Ми дякуємо організаторам за цікаві та продумані форми роботи з дітьми!