Чудово, якщо у закладі освіти є багато талановитих та ініціативних діток погляди яких розділяють педагоги!

FB_IMG_1706338127806

Сьогодні у нас у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” відбулася благодійна вистава на підтримку онкохворої керівниці гурта МПДЮ Вікторії Шубкіної. Актори – це вихованці театрального гуртка “Юні театрали”, який діє у закладі. Керівник гуртка – вчитель початкових класів Неля Василівна Дребот. Глядачі мали змогу насолодитися не лише чудовою виставою, але і долучитися до благодійної ініціативи, яку започаткувало Управління освіти Чернівецької міської ради “Дай п’ять!”
І як результат – 2180 грн зібрано протягом перегляду, дякуючи учнівській та батьківській спільноті , працівникам закладу. Проте благодійна акція триває ще до кінця тижня, так що хто ще має бажання доєднатися – зможе це зробити!
Чужого горя не буває! Разом ми сила!
P.S. І повітряна тривога нам не стала на заваді. У сховищі також виявляється можна чудово виступати!