![7820fa_14f3cea4f3a7431daca645099ff67239_mv2](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2022/06/7820fa_14f3cea4f3a7431daca645099ff67239_mv2.png)
Світ, у якому ми живемо, пізнається нами в різноманітності та єдності.
Цікаво, весело та креативно пройшов Тиждень природничих наук в гімназії №6 «Берегиня», цього тижня панував «творчий хаос» та фантазія. Основними факторами, які сприяють розвитку активності й творчості учнів, є професійний інтерес, нестандартність навчально-пізнавальної діяльності, змагальність, ігровий характер занять, емоційність і проблемність.