Archive for Жовтень 29th, 2021
Важлива інформація для ознайолення !!!!!
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Вітаємо з перемогою в конкурсі ” Чернівецькі родзинки”
Мегаталановиту дівчинку Білатчук Анастасіюта учнів нашого закладу Катана Вадима, Лису Олександру, Слободяна Олега із абсолютною перемогою 1 місцем у міському конкурсі талановитої молоді “Чернівецькі родзинки” ( середня вікова категорія).
Успіху у обласному фестивалі – конкурсі дитячої творчості “Буковинська зіронька”.
Ми віримо у вашу перемогу!
Ви дійсно найкращі!
Тімбілдинг – ресурс згуртованого колективу
![FB_IMG_1635505765782](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2021/10/FB_IMG_1635505765782-768x1024.jpg)
Тренінгове заняття для педагогів Чернівецького Нвк Берегиня –
ресурс згуртованого психологічного розвантаження працівників, поліпшення психологічної атмосфери освітнього процесу, створення єдиного психолого – енергетичного простору, психологічний клімат педагогів, емоційне вигорання саме в таких напрямках провели тренінг для педагогів практичний психолог Гулінська С. Р. та соціальний педагог Гамаль М.В.
Дякуємо нашому дружньому колективу за чудовий настрій та активність. Read more »