Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. У майбутній професії хочеться реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.
Саме з профорієнтаційною метою 12 жовтня 2021 року учні 7-9 класів долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку з профорієнтації в рамках проєкту «Обери професію своєї мрії» , який проводило Міністерство освіти і науки спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти”.
Було цікаво та пізнавально!
Archive for Жовтень 13th, 2021
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Всеукраїнський онлайн-урок з профорієнтації «Обери професію своєї мрії»
![61361d432ef6c551368742](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2021/10/61361d432ef6c551368742-768x509.jpg)