Всебічно розвиватися у позашкільних закладах дуже важливо. Саме тому учні нашого Чернівецького НВК “Берегиня” із задоволення сьогодні відвідали чудовий позашкільних заклад Садгори – Будинок творчості дітей та юнацтва. Діти познайомилися із низкою гуртків та їхніми керівниками, а також самотужки виготовили різноманітні вироби під час майстер-класів. Всі залишилися задоволені. Надіємося, що ряди гуртківців БТДЮ цьогоріч широко поповняться саме учнями Чернівецького НВК “Берегиня”.
Archive for Вересень 14th, 2021
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)