Дуже раді, що в стінах ” Чернівецького НВК “Берегиня” знову залучав дитячий сміх та розпочався освітній процес. І розпочався 2021 – 2022 н.р із першого уроку, який наші творчі педагоги присвятили . Це було цікаво!
Archive for Вересень 3rd, 2021
Cвяткуванню 30 річниці Незалежної України.
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Свято Першого дзвоника- 2021у Чернівецькому НВК “Берегиня”.
Традиційно 1 вересня ми святкуємо початок нового навчального року. Цьогоріч не виняток! Саме сьогодні ми у свою дружню родину прийняли 29 маленьких першокласників. Свято було особливе, адже це ювілейне 30 перше вересня Незалежної України. Драйвову атмосферу створив ведучий свята Олег Гамаль.
Усім легкого 2021 – 2022 н. р.