![photo_2019-03-04_10-57-12w](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2021/03/photo_2019-03-04_10-57-12w-300x225.jpg)
Дискримінація в освіті може бути в абсолютно кожному аспекті навчального циклу: від прийому до навчального закладу до поводження всередині колективу.
У Чернівецькому НВК “Берегиня” дискримінації не має, проте з метою інформування педагогів про дану проблему практичним психологом закладу Воєвідко К. Ю. та соціальним педагогом Гамаль М. В. в п’ятницю 26.03.2021 був провелений психолого-педагогічний семінар на тему: “Освіта без дискримінації. Кожна людина важлива такою, якою вона є” в онлайн-режимі.
Було цікаво та пізнавально 😄