![IMG-32742961ef267cb831a8b290a4771e82-V](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-32742961ef267cb831a8b290a4771e82-V-768x432.jpg)
Хіба можна не любити тварин? Адже вони вражають нас своєю відданістю і кмітливістю. На відміну від людей, домашні вихованці не зраджують. Вони терпляче вислуховують своїх господарів і зберігають їх таємниці. Хтось заводить домашнього вихованця, щоб не відчути самотність, хтось щоб дисциплінувати себе, хтось для того, щоб їхні діти не нудьгували. А чи задумувались ви, про те як бачать навколишній світ кішки і собаки?
Переглянути можна за посиланням :
https://drive.google.com/file/d/1Zio79sB6qIQqiIgGfsOn3njGHcbQ7P50/view?usp=sharing