![изображение_viber_2021-03-01_14-29-02](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-01_14-29-02.jpg)
В період з 22.02 по 26.02 в Чернівецькому НВК “Берегиня” відповідно до плану методичної роботи пройшов тиждень української мови в дистанційному форматі. Протягом тижня вчителі-філологи провели ряд заходів:
– бесіди “Моя рідна мова”;
– тематичні вікторини “Кращий знавець української мови”, “В океані рідної мови”;
– інформаційні хвилинки;
– перегляд фільмів “15 цікавих фактів про українську мову”, “Українська мова крізь терни тисячоліть”, “Звідки взялася українська мова?”, “Топ-5 заборон української мови”, “Мова” з подальшим обговоренням.
Тиждень був змістовним та цікавим.