![im578x383-2a2fb18b3044ef46d6006cf12d21bcc8-ukraine](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2021/02/im578x383-2a2fb18b3044ef46d6006cf12d21bcc8-ukraine.jpg)
25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.
У Чернівецькому НВК “Берегиня” знають, що Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики. Ми захоплюємося її творчістю та із-задоволенням декламуємо її вірші.
https://www.youtube.com/watch?v=T5TRPvKQ7qA