А ми вкотре співпрацюємо з управлінням патрульної поліції в Чернівецькій області!
Чернівецький Нвк Берегиня дякує старшому інспектору відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області, старшому лейтенанту поліції – Харені Анні Миколаївні та інспектору відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області, лейтенанту поліції – Ганзюк Вікторії Валеріївні за змістовну та цікаву зустріч зі здобувачами освіти нашого навчального закладу.
Онлайн-заняття “Безпечний 2020-2021 навчальний рік”з метою сприяння створенню безпечного освітнього середовища вільного від насильства та булінгу, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, забезпечення соціального, правового захисту та безпеки дітей пройшло на високому рівні.
Раді будемо до подальшої співпраці!
Archive for Вересень 11th, 2020
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Онлайн-заняття “Безпечний 2020-2021 навчальний рік”
![IMG-89f8ba4502de5e5849f5b9b6a3837ef1-V](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-89f8ba4502de5e5849f5b9b6a3837ef1-V-768x419.jpg)